Tuna tregon më shumë se që duhet në fotografinë e fundit

Tuna tregon më shumë se që duhet në fotografinë e fundit

KLIKO NE FOTO PER INFO

Këngëtarja e njohur shqiptare, Tuna Sejdi, vazhdon të marrë vëmendjen si për jetën e saj private ashtu edhe për atë profesionale.

Në medie janë duke qarkulluar lajme se ajo dhe Patrisi i kanë dhënë fund martesës së tyre, nga e cila e kanë edhe një djalë, Tianin, shkruan GazetaBlic.

Qysh nga ndarja, Tuna është rikthyer në “Tunën e vjetër” duke ekspozuar linjat trupore, e ndonjëherë edhe pa rroba fare.

Kështu ka bërë edhe së fundmi, ku ka rishpërndarë një fotografi të vjetër ku shihet krejtësisht e zhveshur, teksa gjoksin ka vendosur ta mbulojë me një shirit të zi.

Kujtojmë se, Tuna ka kohë që nuk është aktive edhe me projekte muzikore.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *