Theret me thikë një 13 vjeçar në Prishtinë

Theret me thikë një 13 vjeçar në Prishtinë

KLIKO NE FOTO PER INFO

Dje rreth orës 13:50 në Prishtinë është therur me thikë një 13 vjeçar.

Lidhur me rastin në fjalë, detaje kanë dhënë nga policia e Kosovës.

Rr. 27 Nëntori, Prishtinë, 11.03.2021 – 13:50. Është arrestuar i dyshuari i mitur mashkull kosovar i cili për shkaqe të panjohura me një mjet të mprehtë –  kishte therr në krah viktimën fëmiun e moshës 13 vjeç. Si pasoj viktima ka pranuar tretman mjekësor dhe është liruar në shtëpi. I dyshuari me urdhër të prokurorit është liruar në procedurë të rregullt”, thuhet në raportin 24 orësh të policisë së Kosovës./IndeksOnline/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *