KLIKO NE FOTO PER INFO
Në orët e vona një veturë në Ferizaj i del trenit përpara… (Pamje)

Në orët e vona një veturë në Ferizaj i del trenit përpara… (Pamje)

KLIKO NE FOTO PER INFO

Para pak minutash një aksident në mes një treni dhe një veture është shmangur fatmirësisht.

Rreth orës 21:30 minuta në qytetin e Ferizajit një veturë ka penguar qarkullimin e trenit, shkruan IndeksOnline.

Një dëshmitar i rastit ka thënë se një veturë ka dal në shina në momentin kur treni ishte në lëvizje, mirëpo fatmirësisht shoferi i trenit ka arritur të ndalë atë.

SHPËRNDAJE
0
0
PËLQEJE
21:44 / E Shtunë, 13 Mars 2021 / A KNë orët e vona një veturë në Ferizaj i del trenit përpara… (Pamje)
Para pak minutash një aksident në mes një treni dhe një veture është shmangur fatmirësisht.

Rreth orës 21:30 minuta në qytetin e Ferizajit një veturë ka penguar qarkullimin e trenit, shkruan IndeksOnline.

Një dëshmitar i rastit ka thënë se një veturë ka dal në shina në momentin kur treni ishte në lëvizje, mirëpo fatmirësisht shoferi i trenit ka arritur të ndalë atë.

IndeksOnline ka siguruar pamje nga vendi i ngjarjes.

Në video shihet se në vendin e ngjarjes tanimë ka arritur edhe Policia e Kosovës dhe po largohet vetura nga aty me “marimangë”,

Si pasojë e kësaj qendra e Ferizajit është bllokuar nga trafiku për 20 minuta.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *