KLIKO NE FOTO PER INFO
Mihrije Braha tepër seksi, i bënë konkurrencë edhe 20 vjeçareve

Mihrije Braha tepër seksi, i bënë konkurrencë edhe 20 vjeçareve

KLIKO NE FOTO PER INFO

Këngëtarja e njohur shqiptare Mihrie Braha vazhdon të na befasoi me paraqitjet e saj me plotë stil dhe sharmë.

Ajo cilësohet edhe si femër mjaftë energjike, duke shfaqur pozitivitetin dhe talentin e saj në forma të ndryshme, shkruan Indeksonline.

Sonte ndau disa imazhe duke vënë në pah bukurinë e saj, përkundër viteve që ka.

Edhe pse është 53 vjeçe, në këtë paraqitje po duket si të ishte 20 vjeçare./Indeksonline/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *