KLIKO NE FOTO PER INFO
Jam Blerta dhe kërkoj shoqëri për argëtim

Jam Blerta dhe kërkoj shoqëri për argëtim

KLIKO NE FOTO PER INFO

Pershendetje. Jam blerta 28 vjecare nga Lipjani. Kerkoj shoqeri per tu argetuar sepse jeta me eshte bere monoton pune shtepi pune. Per nr dhe kontakt shtype reklamen posht prit 10 sekonda dhe ju shfaqet nr im.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *