KLIKO NE FOTO PER INFO
Hipur mbi tavolinë, Rina ekspozon me krenari trupin bombastik

Hipur mbi tavolinë, Rina ekspozon me krenari trupin bombastik

KLIKO NE FOTO PER INFO

Reperja nga Istogu Rina Balaj dje ka lansuar këngën e saj më të re të titulluar “Rosita”.

Nuk i ka lenë anash publikimet e shumta duke nxjerr poza joshëse nga videoklipi, shkruan Indeksonline.

Ajo nuk heziton t’i shfaq linjat trupore duke u shfaqur në poza mjaftë provokuese.

Sonte ndau një imazh mbi tavolinë duke reklamuar këmbët joshëse dhe gjoksin bombastik.

Menjëherë pas publikimit mori komente të shumta duke e përgëzuar për këngën e re dhe për linjat, të cilat i ka për lakmi./Indeksonline/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *