KLIKO NE FOTO PER INFO
Festa Qoqaj s’ka mëshirë për agjeruesit- kështu provokon ( Foto +18)

Festa Qoqaj s’ka mëshirë për agjeruesit- kështu provokon ( Foto +18)

KLIKO NE FOTO PER INFO

Blogerja dhe moderatorja Festa Qoqaj nuk kalon ditë që nuk provokon.

Ajo as gjatë Ramazanit nuk i ka kursyer pozat atraktive, ndaj s’ka hezituar as para iftarit ti provokojë ndjekësit.

Ngjashëm ka vepruar edhe sot, tek sa shfaqet duke reklamuar të pasmet para pasqyrës.

Ndërkohë që këtë video e ka publikuar para iftarit.Pak veprim i ngutshëm a?/Kosovarja/

 

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *