KLIKO NE FOTO PER INFO
Bleona gati sa nuk zbulon gjithçka …!

Bleona gati sa nuk zbulon gjithçka …!

KLIKO NE FOTO PER INFO

Ka kohë që këngëtarja e njohur, Bleona Qereti nuk ka lansuar ndonjë projekt të ri muzikor, por paraqitjet e saj në rrjetet sociale nuk është se mungojnë asnjëherë.

Qereti së fundi është paraqitur me një veshje transparente me anë të së cilës tregon linjat e trupit të saj, shkruan IndeksOnline.

Padyshim, Qereti nuk e ka problem të zbulojë më shumë se që duhet dhe këtë e ka bërë tashmë disa herë radhazi.

Ndonëse vlerësohet si një femër ‘top’, Bleona asesi nuk po arrin të takojë shpirtin e saj binjak./IndeksOnline/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *