Don Xhoni zbulon arsyen e armiqësisë me Noizyn dhe nuk e prisnim

Ditën e djeshme Don Xhoni u përplas keq me Noizyn në rrjete sociale. Shkak u bë mungesa e tij në koncertin e Ulqinit, ku do të ishte dhe Noizy. Don Xhoni njoftoi se i kishte ndodhur një aksident në familje, ndërsa Noizy i cilësoi si justifikime. Ndërkohë, vetëm së Don Xhoni reperi ka zbuluar arsyen… Continue reading Don Xhoni zbulon arsyen e armiqësisë me Noizyn dhe nuk e prisnim

Hello world!

Welcome to WordPress. This is your first post. Edit or delete it, then start writing! 66CustomDNS – if you wish to point your domain to custom nameservers (for example, your Personal DNS servers or third-party hosting nameservers if your domain is hosted with another DNS provider). You will need to fill in your hosting nameservers to the… Continue reading Hello world!